Firmamız Isıtma, Soğutma, Nem alma ve Nemlendirme Sektöründe Servis Hizmeti verme amaçlı olarak çalışmaktadır. 
15 yıllık deneyimli tecrübelerimizle  ATLAS GRUP KLİMA MEKANİK BAKIM HİZM.SAN.LTD. ŞTİ. olarak bu günlere gelmiştir.

Firmamızın, Kuruluş Amacı Başta CARRIER ,CHILLER grupları , Klima santralleri ,Rooftop klima cihazları ve Aldağ, McQuay , Trane ,Goodman , York ,Rhoss,Stulz ,CIATgibi marka gözetmeksizin chiller merkezi sistemlere hizmet vermektedir.

Aynı zamanda sistem performansının düşme şansını veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak , sistemde meydana gelebilecek arızaları önlemek, , sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman ,yüksek bilgi birikimine sahip ve konusunda deneyimli personelimizle hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızın Hedefi; 
Problemlere doğru hizmet yaklaşımı oluşturmak, ekonomik, hızlı ve % 100 koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı çözümler üretmektir.Eksik değil tam çözüm düşüncesiyle çalışmaktır.

Vizyonumuz;
Klima Sogutma Satış ve Servis alanında tecrübeye ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, teknolojik yenilikleri çevreye saygılı olarak uygulamak. Girişimci ruhumuzla sorunları en kısa zamanda çözmek.

Adres Bilgilerimiz

Merkez : Fevziçakmak Mah, 2037 Sk. No:8A Bağcılar - İSTANBUL

 

Telefon : 0212 630 12 40

 

Fax : 0212 630 12 41

 

E-Mail : info@atlasgrupklima.com.tr

Çalışmalarımız
Sosyal Medyadan Takip Edin